Благодійною Організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОЛУЧАЙСЯ-ДОПОМАГАЙ» (БФ «ДО-ДО») та Громадською Організацією «МІЙ.ДІМ.ЮА» (ГО «МІЙ.ДІМ.ЮА») за підтримки Арт-клубу «Натхнення життя», керівником якого є Аліна Лаппа, 20.10.18 року, було організовано та проведено виставку-ярмарок на підтримку Громадського проекту «Іпотека під 5%». Половина коштів, отриманих від продажу виробів, були спрямовані на рахунок БФ «ДО-ДО» для фінансування програми «Іпотека під 5%».

Долучилися до заходу митці нашої сучасності Ірина Іскра, Наталія Довгошия, Олена Кабба, Каміла Овсяннікова, Марина Чайка та інші. Гості заходу та перехожі отримали можливість насолодитися красою та унікальністю представлених картин та виробів Hand Made.

Цей захід спонукав організаторів на створення онлайн виставки та продовженню співпраці з чарівними майстринями, з роботами яких можна ознайомитись на сторінці https://www.facebook.com/bo.mu.razom/ та за бажанням придбати вироби і підтримати Громадський проект «Іпотека під 5%».

найближчим часом ми проведемо ще не один захід такого плану.

В цьому році ми плануємо проведення нових Благодійних виставок-ярмарків в Києві та запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. Додатково будемо повідомляти про час та місце їх проведення тож слідкуйте за новинами на нашому сайті.