Важлива доленосна зустріч, що дає сподівання на перспективний розвиток Громадського проекту «Іпотека під 5%».

Раніше ми повідомляли, що до співучасників у Благодійній Організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОЛУЧАЙСЯ-ДОПОМАГАЙ» (БФ «ДО-ДО») ми шукаємо людину відому великому загалу, що має повагу серед українців, добру репутацію та велике серце, адже не кожен погодиться безоплатно допомагати.

Завдяки Народному депутату України Наталії Веселовій, що досить часто допомагає Громадській Організації «МІЙ.ДІМ.ЮА» передавати важливі звернення до можновладців, 21 березня 2019 року відбулось знайомство засновника БФ «ДО-ДО» Юлії Дрюк-Ілляшенко та Ігоря Анатолійовича Козловського, відомого широкому загалу як професор Козловський. Ігор Анатолійович, дуже поважна особистість на міжнародній арені з питань України, щодо конфлікту на Сході України, відомий релігієзнавець та дуже чуйна людина, не байдужа до долі нашої країни.

Ми презентували Ігорю Анатолійовичу Громадський проект «Іпотека під 5%» та запропонували стати співучасником фонду, разом з засновником фонду приймати важливі рішення, щодо функціонування БФ «ДО-ДО» та розпорядження коштами фонду (тобто лише за згоди двох учасників буде можливо ухвалення того, чи іншого рішення та перерахунку коштів фонду на інші рахунки). Ознайомили Ігоря Анатолійовича зі статутом фонду та запропонували за бажання внести необхідні зміни, щоб зробити діяльність фонду максимально прозорою.

Наразі чекаємо на рішення Ігоря Анатолійовича та дуже сподіваємось отримати згоду та крокувати далі разом!