З 15 до 23 травня 2019 року відбудеться етап онлайн голосування за лідерів та їх проекти. Нагадуємо, що автор Громадського проекту «Іпотека під 5%» також приймає участь у даному телепроекті.

Ми розраховуємо на вашу підтримку, адже один із принципів вдалого старту Громадського проекту «Іпотека під 5%» – це обізнаність українців про його існування. Найкраща можливість розповісти про проект – це ефіри провідних телеканалів України.

Щоб віддати свій голос за проект, необхідно зареєструватися на сайті телепроекту «Нові лідери».

На офіційному сайті «Нових лідерів» натисніть на розділ «Реєстрація», де після заповнення всієї інформації, Ви офіційно стаєте виборцем.

У день голосування, Ви маєте зайти у особистий кабінет на офіційному сайті «Нових лідерів», за допомогою смс-коду, який був надісланий вам під час реєстрації

Перейдіть до розділу «Лідери», оберіть Дрюк-Ілляшенко Юлію, знайдіть кнопку «Проголосувати» та віддайте свій голос. Зробити це можна лише один раз.

В разі перемоги, грошовий приз буде переведено на рахунок проекту «Іпотека під 5%». Цього буде достатньо для старту програми «Іпотека під 5%»

Заздалегідь вдячні кожному, хто не байдужий до вирішення житлових проблем громадян України!