Першим заходом, що було проведено Громадською Організацією «МІЙ.ДІМ.ЮА» у 2017 році була акція у м.Київ на майдані Незалежності під назвою «Діти переселені в нікуди. Захистимо їх майбутнє». Адже саме діти є тією рушійною силою в житті батьків, що змушує шукати рішення навіть там, де інколи здається рішення не існує.

Власний дім – це фортеця для кожної родини, його відсутність додає невпевненості у завтрашнім дні та найбільш гостро це відчувають наші діти. Діти, що бачили війну назавжди залишаться з цими страшними спогадами і пережитими стресами. Власний дім здатен повернути затишок в їх родини, здатен змінити на краще їх життя вже сьогодні.

У 2018 році 1 червня ми знову вийшли на Майдан Незалежності щоб нагадати, що питання житла для наших дітей й досі не вирішено. Їх право на власний дім знехтуване державою і перспективи на швидке рішення й досі немає.

І певно це вже традиція – у 2019 році Громадська Організація «МІЙ.ДІМ.ЮА» планує повторити проведення заходу «Діти переселені в нікуди. Захистимо їх майбутнє» та запрошує кожного долучитися.