19 березня 2019 року відбулася чергова робоча зустріч представників Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (Держмолодьжитло)  та Благодійної Організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОЛУЧАЙСЯ-ДОПОМАГАЙ» (БФ «ДО-ДО»). Обговорювали вже існуючі практики бального відбору черги та необхідність формування наглядової ради до Громадського проекту «Іпотека  під 5%».

Під час зустрічі дійшли згоди, що найближчим часом робота над проектом буде відбуватися у таких напрямках:

  1. Буде розроблено меморандум про співпрацю з неурядовими громадським організаціями, щодо Громадського проекту «Іпотека під 5%». Зразок меморандуму буде опубліковано на сайті та сторінці у соціальній мережі Facebook БФ «ДО-ДО».
  2. Наглядову раду буде сформовано з партнерських неурядових громадських організацій, з якими буде підписано меморандум про співпрацю.
  3. Розпочато пошук IT-фахівців для створення програми бальної черги. Програма дозволить спростити подачу заявки, щодо участі у програмі «Іпотека під 5%» та зробити відбір першої черги прозорою.
  4. Пошук грантових коштів для розробки програми бальної черги.

Слідкуйте за новинами, долучайтесь до проекту, надсилайте Ваші пропозиції на електронну адресу ngo.my.home.ua@gmail.com.