Станом на 16.07.2019 року на рахунку Громадського проекту «Іпотека під 5%» понад 48000 грн та 387 внесків. Всі кошти, що потрапляють на рахунок мають цільове призначення та будуть використані лише на іпотечне кредитування. Кожен, хто вже зробив свій невеличкий вклад, чи має намір зробити його в майбутньому, стає частиною історії творення соціально-відповідального суспільства України. Ми упевнені, що більшість негараздів національного значення ми здатні здолати завдяки єднанню!

Вже 406 сімей приєдналися до проекту та стали претендентами на участь у житловій програмі «Іпотека під 5%». Жоден учасник не має зобов’язань у проекті. Допомагати, чи просто спостерігати за розвитком проекту – особиста справа кожного. Тож приєднатися може абсолютно кожен українець, що не має у власності житла на підконтрольній уряду країні території та якщо до досягнення пенсійного віку понад 5 років.

Лише від нашої єдності залежить швидкість запуску програми. Ми добре знаємо, як зробити програму фінансово незалежною, але на початку шляху важлива підтримка кожного українця. В наших силах впливати на своє життя та будувати гідне майбутнє для своїх дітей!