1. Позиція чекати напевно найбільш легкий шлях але найменш ефективний і для того хто чекає, і для того хто чекати не хоче. Подібна позиція зменшує шанси проекту запрацювати вже «завтра». Та запитайте себе у разі запуску проекту, чи скористаєтесь ви можливістю прийняти в ньому участь?

Якщо ні, то не забирайте цю надію у тих, хто потребує житло, адже кожен найменший внесок, наближує час запуску та збільшує віру у єдність українців.

Якщо так, то чи варто чекати, коли можна допомагати вже зараз?

  1. Навіть якщо позиція чекати бере гору, то долучившись до проекту вже зараз ви отримуєте перевагу першої черги в своїй бальній категорії. Адже серед однакової кількості балів ближче у черзі буде особа, що раніше долучилася до проекту.
  2. Якщо ви людина активна і чекати то не про вас, будемо раді бачити кожного, хто поділяє нашу віру в українців. Долучитися та сприяти може кожен, навіть за найменших зусиль, отримуючи додаткові бали за активну участь та збільшуючи можливість бути ближче в черзі.

Жодних зобов’язань в нашій команді ніхто не нав’язує. Лише ви вирішуєте, що по силам кожному з вас. Але є обмеження щодо фінансових внесків, адже ми не пропонуємо купити чергу, ми пропонуємо сприяти проекту лише у кількісному показнику внесків. Тому більше аніж 0,2 бали (100грн) на місяць заробити не можливо, можливо накопичити посильними внесками, або працею. Фінансовий внесок може бути меншим, але бал також буде перераховано відповідно до суми. Внесок може бути працею, що також буде накопиченням у 0,2 бали на місяць. Внески можуть бути взагалі відсутні і тоді бал активності не нараховується, але залишаться право черги у своїй бальній категорії за датою приєднання до проекту.